top of page

בסדנאות האימפרוביזציה שלנו , בעזרת תרגילי אלתור פיזיים ומנטאליים, חברי שלוׂפתא ישאירו אתכם עם אנרגיות גבוהות וטעם של עוד...
זאת מתוך הבנה שכמעט בכל רגע בחיינו אנו נדרשים לאלתר ולהפעיל את עצמנו ללא תכנון מוקדם.
לרוב, במקום לנצל את ההזדמנויות האלו אנו מוּנעים מחששות וממחסומים המונעים מאיתנו להוציא את מלוא האישיות שלנו החוצה

 

סדנאות האימפרוביזציה של שלוׂפתא לארגונים מתמקדות במגוון תחומים ביניהם:

         פיתוח יכולת עבודה בצוות

         עיבוד חוויות

         חיזוק תחושת יכולת והביטחון העצמי

         פיתוח יכולת הקשבה

         תפקוד במצבי לחץ

         פיתוח דמיון ויצירתיות

 

  והכי חשוב, סדנאות האימפרוביזציה שלנו מפוצצות באנרגיה חיובית ומלאות בהמון צחוק.

 המלצות על סדנאות לארגונים

מורים ורכזים

מימון ישיר

Buy me

 • מה קורה אם המשתתפים לא זורמים?
  החשש הזה מובן לנו לגמרי. הנחת היסוד שלנו היא שלמשתתפים קצת קשה להיפתח. הסדנה שלנו בנויה ככה שהיא לוקחת בחשבון קודם כל את החבר׳ה היותר בישנים וציניים. צעד אחרי צעד אנחנו נסחפים לתוך עולם האימפרוביזציה באופן שמאפשר גם לביישנים והציניים ביותר להשתלב בקצב שלהם.
 • היכן מתקיימת הסדנה?
  הסדנאות שלנו מתקיימות היכן שתבחרו כל עוד הן עומדות בתנאים הטכניים הבסיסיים.
 • מה התנאים הטכניים לקיום הסדנה?
  כדי לקיים את הפעילות אנחנו מבקשים חלל שקט ונעים ומספר כסאות כמספר המשתתפים מסודרים במעגל בתחילת הפעילות. זהו. התנאים הטכניים הם אומנם פשוטים אבל הם מרכיב מרכזי בהצלחת הפעילות. תנו לנו את מה שביקשנו ותקבלו מאיתנו סדנת אימפרוביזציה מושלמת בחזרה.
 • כמה זמן אורכת סדנת אימפרוביזציה?
  משך הסדנה הוא 75 דקות. אחרי יותר מ10 שנות ניסיון למדנו שזה הזמן האידאילי שבו גם המשתתפים נמצאים בשיא הקשב וגם מסיימים עם אנרגיות שיא וטעם של עוד. במידת הצורך אפשר לעשות התאמות לסדנה גם ל- 30 עד 60 דק׳ בהתאם לצורך שלכם.
 • לאיזו כמות משתתפים מתאימה הסדנה?
  סדנת אימפרוביזציה מתאימה ל 6 עד 50 משתתפים. כל מספר משתתפים בטווח הזה הוא אידאלי לקיום הפעילות. לאורך השנים העברנו פעילויות לצוותים בכל הגדלים. אפשר להעביר סדנה גם לקבוצות עד 80 משתתפים בתאים טכניים מתאימים - חלל גדול ואקוסטי ו-3 מיקרופונים.
 • יש לכם גם סדנאות אימפרוביזציה באנגלית?
  Yes אנחנו מעבירים את כל התכנים שלנו גם באנגלית ברמה גבוה מאד. לאורך השנים העברנו מאות פעילויות באנגלית לארגונים שונים בינהם קבוצות מחו״ל, חברות הייטק וגם סדנאות לחברות בינלאומיות בחו״ל.
 • אתם מגיעים לכל הארץ?
  כן, ממטולה עד אילת אנחנו מגיעים לכל חלקי הארץ. עשינו סדנאות גם בשיקגו ומקסיקו סיטי ככה שלהגיע אליכם זאת לא בעיה עבורנו.
 • מה ההבדל בין סדנת אימפרוביזציה למופע?
  בסדנת אימפרוביצזיה יש המון אינטרקטיביות בין המשתתפים לבין עצמם. במופע עיקר האינטרקציה היא בין הקהל לבמה.
 • האם יש צורך במידע מוקדם על המשתתפים?
  אנחנו מבקשים רק מידע בסיסי על הארגון ואופי המשתתפים. אין צורך במידע ספציפי על המשתתפים. האלתורים נעשים איתכם ובעזרתכם במהלך הסדנה. חשוב להדגיש שבמהלך הפעילות לא צוחקים או יורדים על אף אחד וכל ההומור הוא בשיתוף איתכם במטרה להרים לכולם.
 • מה ההבדל בין סדנת אימפרוביזציה לפלייבק?
  סדנת אימפרוביזציה ופלייבק משתמשות באומנות האילתור כנדבך מרכזי בחוויה. הבדל מרכזי הוא שבפלייבק משתמשים באלתור לעיבוד חוויות של המשתתפים - לרוב ע״י מנחי הפעילות, בעוד שבסדנת אימפרוביצזיה אנחנו משתמשים באלתור ונוטים גם לעולמות הדמיון כאשר המשתתפים עצמם זוכים להעלות מערכונים.
פלייאר על המופעים של שלופתא
המלצות ותמונות מהפעילויות של שלופתא

אתם כותבים לנו

סדנת אילתורים לפיתוח מנהלים

בסדנאות האלתור של שלופתא המנהלים מקבלים כלים פרקטיים איתם יוכלו לנהל את הצוות שלהם באופן חיובי ויעיל יותר. מנהל בעידן המודרני צריך להתמודד עם המון משימות במקביל – לקבל הוראות מההנהלה הבכירה ולתרגם אותן לתכנית פעולה לצוות או המחלקה שתחתיו. פעמים רבות נדרש המנהל לנווט את הצוות או המחלקה שלו בשקט וברוגע לעבר היעדים שהוצבו דווקא כשהוא יודע שהחברה או הארגון נמצאים במשבר. הקשבה, תקשורת אפקטיבית והתמודדות עם מספר גירויים במקביל הם רק חלק מהכלים עליהם נעבוד בסדנת פיתוח המנהלים של שלופתא.

 

 

במהלך יום עבודה כל מנהל נתקל במגוון סיטואציות שאנשים שעובדים בתפקידים אחרים בארגון כלל לא מודעים להן. המנהל נדרש לתמרן בין מגוון משימות תוך התמודדות עם בעלי תפקידים שונים בו זמנית. מנהל טוב הוא קודם כל אדם שרוצה לנהל ואוהב לנהל – אחד שניהול הוא חלק ממנו.

אחרי שאדם הבין שהוא אוהב לנהל מגיע חלק חשוב – פיתוח יכולת הניהול ושכלולה – על ידי תרגול ורכישת ניסיון מעשי.

לכל מנהל צריכה להיות יכולת להנהיג – להוביל אנשים, לפרק תהליך מורכב לתתי תהליכים ברי ביצוע ולתכלל עבודה של גורמים רבים לכדי תוצר מוגמר. כל מנהל יודע שגם אם הוא מנהל מצוין שעומד ביעדים, מהווה דוגמא ויודע לנהל לוח זמנים צפוף – תמיד יש לאן לשאוף ולהשתפר! בסדנאות פיתוח המנהלים של שלופתא ניתן יחד פרשות חדשה לסיטואציות מוכרות, נבין כיצד ניתן לפתח תקשורת אפקטיבית ובריאה יותר בתוך הצוות ולבסוף נצא עם כלים פרקטיים שיכולים לעזור לנו להניע את הצוות שלנו קדימה עם חיוך. מנהל שיודע לתקשר עם העובדים שלו בצורה בריאה מביא לכך שהצוות או המחלקה שלו עובדים יחד כמקשה אחת ומגיעים לתוצאות טובות יותר.

 

בעזרת תרגילים מעשיים מעולם האימפרוביזציה, נרחיב את ארגז הכלים של המנהלים, נעמיק את הקשר בינם לבין הארגון ונעזור להם להוביל את העובדים באופן שיטיב גם עם העובד וגם עם המנהל.

 

סדנת אילתורים לפיתוח מנהלים משלבת כלים מעשיים אותם יכולו המשתתפים לקחת הלאה וגם כיף, צחוק גיבוש והנאה מה שמבטיח גם לשפר את את יכולות הניהול וגם לחזק את הקשר בין הדרג הניהולי.

אודות

ברוכים הבאים לאתר של שלופתא - מופע אילתורים, המצליח בישראל.

תיאטרון אימפרוביזציה עם ניסיון של מאות הופעות וסדנאות ושבע שנים של יצירה חדשנית.

כאן תוכלו למצוא מידע על השחקנים, המופעים והפעילויות שאנחנו עושים לערבי גיבוש בכל הקשת הארגונית.

בנוסף אפשר למצוא סרטונים וקטעים מתוך הופעות. מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה. אל תפסיקו לחלום :)

 

bottom of page