top of page

איך לחגוג יחד עם העובדים גם את ראש השנה הזה?

עודכן: 7 בספט׳ 2020


ראש השנה מתקרב ואין כל ספק שאנחנו עומדים לחגוג אותו בצורה שונה. הדבר משפיע על כל משפחה בישראל וכמובן גם על העובדים. כמעט כל מקומות העבודה מבצעים מדי שנה טקס הרמת כוסית, מחלקים מתנות ואף יוצרים פעילות מיוחדת לגיבוש העובדים. השנה כמעט כל מקום צריך להתאים עצמו לקורונה, ואנחנו כאן כדי לספר לכם שאפשר לחגוג עם העובדים גם את ראש השנה הזה בצורה מיוחדת ומאחדת.


סדנאות זום לגיבוש העובדים משפרות את התקשורת, יוצרות חוויה משותפת ומיעלות את שיתוף הפעולה בין העובדים. בימים כתיקונם בוחרים ארגונים וחברות להוציא את העובדים לימי גיבוש מחוץ למתחמי העבודה, אך בזמן שאנשים עובדים מהבית יש צורך לצאת מהקופסה וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

פעילות גיבוש לעובדים יכולה להתקיים גם דרך הזום וראש השנה הוא הזדמנות מצוינת להרמת כוסית אונליין. בשלופתא - מופע קומי אמיתי - אנחנו מוסיפים תוכן מיוחד לכל מפגש שכזה והכנו עבורכם תוכנית ייחודית לראש השנה. אנחנו מזמינים אתכם להרים את מצב הרוח של העובדים, לגבש, להיפגש וכל זאת באווירה חגיגית במיוחד.

הרמת כוסית אונליין עם שלופתא
הכל דרך המסך, בקלילות, נינוחות ובאווירה הכי כיפית שאפשר לדמיין.

יתרונות סדנאות זום

יתכן שהעובדים שלכם לא נפגשו זה עם זה כבר מספר חודשים. חלקם בוודאי התעדכנו בנעשה אחד אצל השני ואחרים מסיבות אלו ואחרות לא התראו ולא שמעו משאר העובדים. אתם כבר יודעים כי לשיתוף הפעולה, ההכרות והמפגשים בין העובדים יש משמעות רבה וכי העבודה נעשית טוב יותר כאשר נוצרות חוויות משותפות.

סדנאות אונליין שמתקיימות דרך ZOOM מביאות את הפעילות לבית של כל אחד ואחת. אין צורך בהתארגנות מיוחדת או הכנה מראש ואפשר להיפגש ללא מסכות. הכל דרך המסך, בקלילות, נינוחות ובאווירה הכי כיפית שאפשר לדמיין. סדנאות גיבוש בזום משנות את השגרה החדשה ומכניסות אליה צחוק, חיוך וגם מפגש בלתי נשכח בין העובדים.

כל העובדים יכולים להצטרף למפגש - אפילו אלו שנמצאים בבידוד. במקרה של סדנת ראש השנה כל משתתף ימזוג לעצמו את כוס היין שלו (אפשר גם משקאות אחרים) וייקח חלק בהרמת הכוסית. הפעילות עומדת להיות אחת המיוחדות והבלתי נשכחות - למרות שהעובדים מרוחקים אחד מהשני פיזית אנחנו נגרום להם להרגיש קרובים ומאוחדים.


להפוך את ראש השנה לחג מיוחד

אם בכל שנה נהוג לקיים הרמת כוסית סטנדרטית, השנה אפשר לצאת מהקופסה ולחגוג בצורה מיוחדת. כל השנה האחרונה הייתה שונה וכך יהיה הסיום שלה וקבלתה של השנה החדשה. אנחנו מציעים למקומות העבודה חוויה בלתי נשכחת שכל אחד ואחת מהעובדים ייקחו בה חלק.

ישנן שלל סדנאות בזום ואנחנו מתמקדים דווקא בעובדים ומאפשרים להם לקחת חלק פעיל, לפי תחושת הנוחות שלהם. אנחנו יוצרים סביבה נינוחה גם באופן וירטואלי ומוצאים כי גם אלו שמהססים מעט בהתחלה מחליטים לקחת חלק בסדנה תוך דקות ספורות. כל פעילויות הגיבוש שלנו נעשות באווירה קלילה ומאפשרות לכל העובדים והעובדות לבטא את עצמם.

ראש השנה הקרוב יכול להיות מיוחד. המצב הנוכחי הוא ההזדמנות לשנות את הגישה ולהראות לעובדים כמה הם חשובים לכם גם כשהם עובדים מהבית. פעילות הגיבוש שלנו מצליחה להוציא מהמשתתפים חיוכים וצחוק ולהפתיע לאורך כל הדרך. אנחנו מכבדים את הזמן של כל המשתתפים ומצליחים להכניס את כולם לעניינים במהרה.


סדנת אונליין של שלופתא

סדנה לגיבוש עובדים בזוםשל שלופתא לוקחת את המשתתפים לעולם של דמיון ויצירתיות. במהלך הפעילות המונחית ניגע בכלים מעולם האלתור והתיאטרון ובעיקר נפתיע את העובדים.פעילות הגיבוש בזום מאפשרת לכולם להשתחרר מהשיפוטיות, לשתף פעולה ולצחוק. זוהי דרך נפלאה לפתוח את השנה החדשה כשהעובדים ירגישו מחוברים זה אל זה ויכנסו אל השנה החדשה ביחד - עם חוויה מהנה וחיוך גדול.

Comments


bottom of page