top of page

3 סיבות מצוינות לקיים פעילות גיבוש בזום

עודכן: 4 באפר׳ 2021

מופע אלתורים בזום

אחרי שנה של סדנאות בזום "שלופתא" מציגה מופע מצחיק בזום, מבוסס אימפרוביזציה ומלא בחיוכים.

ממש כמו המופעים הפיזיים שהתקיימו בתקופת טרום הקורונה, מופעי הזום מפתיעים, מצחיקים, משחררים ומעניקים לצופים הזדמנות להשתתף בחוויה יוצאת דופן. כל זה בלי לצאת מהבית, מול המחשב, אך באווירה בה כולם מרגישים שהם נמצאים יחד, באותו המקום.


קצת על מופעים בזום

הופעות אילתורים בזום הן דרך נפלאה לשנות את האווירה. הן מתאימות לכל ימות השנה וכמעט לכל אירוע חברה.

זה הזמן לחבר בין העובדים או אנשי הצוות ולהעניק להם חוויה ייחודית שהם יוכלו לדבר גם הרבה אחרי שהמופע יסתיים.


הופעות בזום מתאימות לצוותי עובדים, מתנדבים ואפילו משפחות. מופע האלתור שונה מכל הרצאה או מפגש כיוון שהוא מחבר בין כל המשתתפים. החוויה עצמה מפתחת את הדמיון, נותנת דרור ליצירתיות ומעודד את פיתוח הקשרים בין המשתתפים. כל זאת בצורה טבעית, נינוחה ובאווירה משוחררת.

ב"שלופתא" המשתתפים לא רק צופים אלא לוקחים חלק אקטיבי במופע ולבחירתם יכולים לעלות על הבמה. הפעילות זורמת מהשנייה הראשונה והצחוק מתחיל להתגלגל קצת לאחר שהמופע מתחיל. עם מופע שישאיר את כולם עם חיוך מאוזן לאוזן אין כל ספק שמדובר באחת מפעילויות הגיבוש המוצלחות יותר בזום.


(לפחות) 3 סיבות מצוינות לקיים פעילות גיבוש בזום

חברות וארגונים יודעים כי ערב חברה יכול לשפר את הקשרים החברתיים ומאז הקורונה יש לסדנאות הגיבוש יותר משמעות. העובדים מרוחקים, חלק כבר שכחו איך העמיתים לעבודה נראים והעבודה לא פעם מושפעת מכך. הזמנת סדנאות בזום מביאה איתה שלל יתרונות שהמעסיקים והמנהלים לא ירצו לפספס.

1. חוויה משותפת

אין כל ספק שהגיע הזמן להיות יחד. כולם רוצים להרגיש יותר קרובים ושהריחוק החברתי מוצה. העובדה שעדיין אי אפשר להיות יחד במרחב פיזי ללא כל חשש אינה אומרת שאי אפשר להתקרב באופן וירטואלי. סדנאות בזום יוצרות מרחב בו העובדים או המשתתפים מרגישים שהם נמצאים באותו המקום ושהם הרבה יותר קרובים מאי פעם.

2. צחוק תמיד מחבר בין אנשים

חיבור בין אנשי הצוות או בין העובדים משפר את היחסים האישיים, את התקשורת ובסופו של דבר מוביל לתפוקה גבוהה יותר במקום העבודה. הצחוק מחבר באופן טבעי ואלתור הוא דרך נפלאה להכניס אותו לחיים שלנו. המופע מלא בצחוק ומשאיר את המשתתפים עם חוויה יוצאת דופן (ולפעמים גם עם לחיים קצת כואבות מרוב חיוך וצחוק...).

3. ערב חברה בזום מאפשר להתנתק מהיום יום

העובדים והצוותים עסוקים בהמון פעילויות בו זמנית. העבודה, המחויבויות האישיות וההתארגנות לקראת החג, יכולים להלחיץ וזה הזמן המושלם לחשוב על סדנאות גיבוש לעובדים שיעזרו להם להתנתק לרגע מהמשימות היום יומיות. זה הזמן ליצור משהו אחר, לחשוב על העובדים ולשים אותם במרכז העניינים. בכל שנה אנחנו שואלים מה נשתנה ואנחנו אומרים שהשנה פשוט נצחק הרבה יותר.


דמיון, יצירתיות וכיף

ברגע שנפתחים המסכים והמשתתפים מצטרפים, מתחיל המופע. הבמה הווירטואלית עולה על המסך והצוות שמנוסה בעולם האימפרוביזציה מתחיל להעלות סיטואציות שונות מהיום יום, רק מזווית שונה, קלילה ומאד מצחיקה.

הצופים אינם אדישים למתרחש והם חלק בלתי נפרד מהחוויה. הצוות מזמין את המשתתפים בבית לקחת חלק ועושה זאת בצורה טבעית וקלילה וכל תגובה זוכה לפידבק חיובי ומעצים. זוהי הזדמנות נפלאה להכיר צדדים חדשים בעובדים, ליצור אווירה מרעננת בצוות ולהעניק לכולם חוויה כיפית ומגבשת.

Comments


bottom of page