סדנת ZOOM - מי? מה? מו?

תקופות הקורונה הביאה עמה מורכבויות רבות. עבודה מהבית שפעם הייתה נחלתם של מעטים הפכה להיות עניין שבשגרה. מפגשים פיזיים בין חברי הצוות קורים לעיתים רחוקות יותר, האינטראקציה היא כמעט אך ורק סביב העבודה.

בזמנים כאלה חשוב מאד לשמור על המורל בקבוצות העבודה ולשפר את איכות התקשורת בין החברים בה. לכן פיתחנו בשלופתא סדנת אילתורים דרך הזום שמאפשרת לנו לצחוק, להשתחרר וליצור יחד גם כאשר אנחנו מרחוק.

חברי צוות באינטל נהנים בסדנת זום

בסדנת ZOOM של שלופתא נחזק את הקשרים בין המשתתפים ע"י כלים מעולם האימפרוביזציה שנוגעים בעבודת צוות, שיתוף פעולה, דמיון ויצרתיות ועוד. הפלטפורמה של זום מציגה בפנינו אפשרויות נוחות שלא היו קיימות בעבר בצורה כמו פשוטה כמו חלוקה אוטומטית לחדרים, שיתוף מסך וסאונד יחד עם אלמנטים נוספים שמאפשרים לנו להעביר פעילות גיבוש כיפית ואנרגטית כמעט כמו באופן פיזי.

סדנת זום מאפשרת לעובדים לייצר חוויות משותפות מעבר לתחום העבודה, מה שבהמשך משפר את תהליכי העבודה ורמת שביעות הרצון שלהם כחלק מהארגון.

הניסיון שלנו בבניית והעברת סדנאות מאפשר לנו לרתום את המשתתפים גם בסדנת ZOOM לשתף פעולה ובסופו של דבר לצחוק וליהנות יחד תוך כדי שהם לוקחים מסר או שניים לחיים.

סדנת ZOOM יכולה להתאים כמעט לכל גודל של קבוצה, החל מקבוצות של 6 משתתפים ועד פעילויות גיבוש ל200 משתתפים. דווקא בתקופה כזאת סדנת זום חשובה גם לקשר בין המשתתפים לארגון, ולהרגשה שהם לא לבד וממשיכים לדאוג להם.

"בוחרים מחר" - מחזקים את הקשר בין החברים לארגון

יתרון נוסף בסדנאות אונליין הוא הגמישות – אפשר לקיים את פעילות הגיבוש בדיוק מתי שנוח לכם ללא צורך לצאת מהבית ואפילו לקום מהכסא. כל מה שצריך זה אוזניות, כוס קפה (או בירה), שעה בלי הפרעות ויצאנו לדרך.

מאז תחילת עידן הקורונה העברנו בשלופתא מעל 40 סדנאות ZOOM מוצלחות לארגונים כמו אינטל, הסוכנות היהודית, פר"ח ועוד... התגובות שקיבלנו נהדרות והאמת שגם אנחנו נהנים מהצד השני של המסך.


מעוניינים לשמוע עוד? להזמין סדנת ZOOM? לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם צ'יק צ'ק.