סדנת זום - מי? מה? מו?

עודכן ב: ספט 7

תקופות הקורונה הביאה עמה מורכבויות רבות. עבודה מהבית שפעם הייתה נחלתם של מעטים הפכה להיות עניין שבשגרה. מפגשים פיזיים בין חברי הצוות קורים לעיתים רחוקות יותר, האינטראקציה היא כמעט אך ורק סביב העבודה.

בזמנים כאלה חשוב מאד לשמור על המורל בקבוצות העבודה ולשפר את איכות התקשורת בין החברים בה. לכן פיתחנו בשלופתא סדנת אילתורים בזום שמאפשרת לנו לצחוק, להשתחרר וליצור יחד גם כאשר אנחנו מרחוק. אז איך בדיוק עובדת פעילות גיבוש בזום?

"מחזקים את הקשר בין החברים לארגון" - חברי צוות באינטל נהנים בסדנת זום

בסדנת ZOOM של שלופתא נחזק את הקשרים בין המשתתפים ע"י כלים מעולם האימפרוביזציה שנוגעים בעבודת צוות, שיתוף פעולה, דמיון ויצרתיות ועוד. הפלטפורמה של זום מציגה בפנינו אפשרויות נוחות שלא היו קיימות בעבר בצורה פשוטה כמו חלוקה אוטומטית לחדרים, שיתוף מסך וסאונד יחד עם אלמנטים נוספים שמאפשרים לנו להעביר פעילות גיבוש כיפית ואנרגטית כמעט כמו באופן פיזי.

סדנאות בזום מאפשרות לעובדים לייצר חוויות משותפות מעבר לתחום העבודה, מה שבהמשך משפר את תהליכי העבודה ורמת שביעות הרצון שלהם כחלק מהארגון.

הניסיון שלנו בבניית והעברת סדנאות מאפשר לנו לרתום את המשתתפים גם בסדנת זום לשתף פעולה ובסופו של דבר לצחוק וליהנות יחד תוך כדי שהם לוקחים מסר או שניים לחיים.

סדנה בזום יכולה להתאים כמעט לכל גודל של קבוצה, החל מקבוצות של 6 משתתפים ועד פעילויות גיבוש ל200 משתתפים. דווקא בתקופה כזאת סדנה בזום חשובה גם לקשר בין המשתתפים לארגון, ולהרגשה שהם לא לבד וממשיכים לדאוג להם.

סדנאות בזום של שלופתא - פעילות גיבוש בזום, מותאמת לרוח תקופה

יתרון נוסף בסדנאות גיבוש בזום הוא הגמישות – אפשר לקיים את פעילות הגיבוש בדיוק מתי שנוח לכם ללא צורך לצאת מהבית ואפילו לקום מהכסא. כל מה שצריך זה אוזניות, כוס קפה (או בירה), שעה בלי הפרעות ויצאנו לדרך.

מאז תחילת עידן הקורונה העברנו בשלופתא מעל 40 סדנאות ZOOM מוצלחות לארגונים כמו אינטל, הסוכנות היהודית, פר"ח ועוד... התגובות שקיבלנו נהדרות והאמת שגם אנחנו נהנים מהצד השני של המסך.


מעוניינים לשמוע עוד? להזמין סדנאות בזום? לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם צ'יק צ'ק.

  • Facebook App Icon
  • YouTube Classic
  • Instagram App Icon