סדנת גיבוש לצוות – כשאתם רוצים לפנק את הצוות שלכם


כאשר אתם רוצים לפנק את צוות העובדים שלכם אחת האופציות שלכם לפינוק העובדים היא סדנת גיבוש. אבל מהי בכלל סדנת גיבוש לצוות? מהי כוללת? שולפתא הוא מופע קומי מבדר, שמאפשר לעובדים שלכם סדנא שהיא גם חוויה קומית, וגם מופע שמותיר אותם מגובשים יותר ובעלי מוטיבציה ובטחון עצמי גבוה. הכל על הסדנא של שולפתא בהמשך.

יום גיבוש לעובדים הוא יום שחשוב לבצע מידי פעם על מנת לרענן את העובדים שלכם, להשקיע בהם ולתת להם מוטיבציה להישאר המקום העבודה ולהיות לויאליים אליו. אבל כאשר אתם בוחרים את יום הגיבוש, חשוב לבחור ביום הגיבוש הנכון והטוב ביותר לעובדים שלכם.

אחד מהימים המצחיקים אך גם האפקטיבים, הוא בעצם סדנת גיבוש לצוות של שלופתא שמכילה בתוכה אלמנטים רבים שעוזרים לעובדים שלכם להיפתח, להכיר טוב יותר אחד את השני, וגם לעבוד על הכישורים החבויים בתוכם. אבל מה כוללת סדנת גיבוש לצוות של שלופתא?

לפני שנספר לכם, נציג את המופע של שלופתא

שלופתא הוא מופע אילתורים מהמצליחים בישראל. שולפתא מציג עשרות מופעים מובילים, והוא מופיע עם יצירה חדשנית מופרעת, אך עם זאת חכמה ונוגעת. המופע מלא במערכונים שמשלהבים את הקהל שהוא חלק בלתי נפרד מהיצירה.

בנוסף, לכל המערכונים חוקים שמערבים את הדמיון עם סיטואציות יומיומיות מבדחות ומוכרות. לשלופתא קסם מיוחד שכל אחד יכול להזדהות אתו, ובין קטע מוזיקאלי לשני הוא סוחף, מרגש מצחיק ומפתיע.

סדנאות הגיבוש

סדנאות הגיבוש של שלופתא גם הן כמו המופע: מרתקות, מצחיקות משתפות את הקהל וגורמות לו להיסחף ולהיפתח. הסדנאות של שלופתא מגבשות את העובדים ומתמקדות בפיתוח עבודה בצוות, עיבוד חוויות שונות, חיזוק תחושת ויכולות תוך חיזוק הביטחון העצמי. סדנת גיבוש לצוות עוזרת לפיתוח יכולות ההקשבה של העובדים, למידת על תפקוד במצבי לחץ, פיתוח דמיון ויצירתיות.

באמצעות מופע אימפרוביזציה לומדים העובדים להכיר אחד את השני, מחממים את האווירה, שוברים שתיקה, מתקשרים עם המנהלים, צוחקים ונהנים.

הסדנאות של שלופתא מתאימות ליום כיף, לחגיגות מכל סוג, לשבירת השגרה, לפינוק צוות עובדים, כסדנת גיבוש לצוותים ולכל מאורע.