• שלופתא

אטרקציה לאירוע עסקי ? המופע של שלופתא מתאים לכם בדיוק


כאשר בוחרים פעילות למגזר העסקי חשוב להזמין אמן מנוסה בעבודה עם חברות וארגונים, אמן שמשלב התכנון ועד לשלב הביצוע יודע את העבודה במדויק ומתאים בדיוק לאירוע מסוג זה.

שלופתא במופע לארגון עובדי צה"ל 2019

הרכב שלופתא הוקם בשנת 2012 והוא הרכב האימפרוביזציה המצליח בישראל כיום. מלבד הופעות פתוחות לקהל הרחב בתיאטראות המובילים בארץ דוגמת תיאטרון הבימה, תיאטרון הקאמרי ותיאטרון החאן אנו מופיעים בעיקר באירועים עסקיים של חברות וארגונים.

אירועים עסקיים דורשים מאמץ יצירתי, אומנותי וממוקד מטרה. המופע של שלופתא למגזר העסקי משלב מופע אילתור שמתבסס על רעיונות של הקהל ומשתף מתנדבים מהקהל שעולים יחד עם הצוות המנוסה של שלופתא לאלתר יחד על הבמה – חוויה בלתי נשכחת גם לעובד או העובדת שעולה איתנו לבמה ולא פחות מכך לכלל העובדים שרואים קולגה לעבודה מופיע על הבמה יחד עם הצוות.

המופע מבוסס על תחקיר מקדים לגבי אופי החברה כך שהתוכן שחשוב לכם להעביר לעובדים מתמזג לתוך הקטעים המאולתרים ובשילוב המתנדבים מהקהל יוצר חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת לכל אחד ואחת מהנוכחים – מופע מיוחד וייחודי רק לכם שלא יחזור על עצמו באף מקום אחר !

היום, אחרי מאות הופעות מוצלחות מול אלפי עובדים ממגוון רחב של סקטורים בישראל אנחנו כבר בטוחים : אם אתם רוצים לייצר לעובדים שלכם חוויה ייחודית שתשאיר אותם עם חיוך גדול ותחושת חיבור למקום העבודה – המופע של שלופתא הוא הפתרון האידאלי עבורכם ועבור העובדים.

#אילתור #סדנאותאילתור #גיבוש #אירועעסקי #אטרקציהלאירועעסקי #מופעאילתורים #ערבחברה