top of page

רעיונות לגיבוש צוות

בתוך כל השגרה השוחקת שמלווה את העובדים בזמן המשימות השונות ביום יום, חשוב לקחת הפסקה כדי לעשות משהו כיף ומלמד. משחקים ופעילויות לא נועדו רק לילדים שלנו. אנחנו ממליצים לכם להתנסות בסדנאות שלנו שהן חוויה בלתי נשכחת. הסדנאות יעזרו לצוות שלכם להגיע להיכרות מעמיקה ולחיבור

מדהים בין העובדים ויובילו לשיפור התקשורת הבין אישית – דבר

שיעזור לכם גם בהמשך, במהלך ימי העבודה הארוכים.

חברת אואזיס טכנולוגיות תקשורת מאלתרים מצאו רעיון לערב צוות ומאלתרים בסדנה של שלופתא

אואזיס טכנולוגיות תקשורת מאלתרים בסדנה עם שלופתא

סדנאות האלתור

בואו נתחיל קודם כל ביישור קו. מהו אלתור? אלתור הוא מצב של הוויה ויצירה ללא תכנון מראש. זו יכול להיות פעולה מצחיקה, ריקוד, שירה, יצירת אומנות או סתם תגובה למצב כלשהו. אלתור בדרך כלל נחשב לרגע ספונטני של המצאה פתאומית שפשוט קופצת לנו לראש.

בינינו? רעיונות לגיבוש צוות הם רבים וקשה לבחור אחד מהם

שיתאים דווקא לצוות שלכם. אז איך סדנת הגיבוש של שלופתא יכולה להתאים לכם?

סדנת אלתור של שלופתא תגרום לצוות שלכם להרגיש הכי נוח עם עצמם, במיוחד כשאתם עושים שטויות. במהלך הסדנה תקבלו כלים שונים מעולם התיאטרון ותזכו להרחיב ולהתעמק באזור הנוחות שלכם.

בזמן הסדנה המדריכים שלנו יעברו ביניכם ויוודאו שאתם מבינים את התרגילים. מבטיחים לכם שמהסדנה הזאת תצאו עם המון חוויות צחוק ואנרגיה משוגעת, תזכו לראות את החברים שלכם לצוות בסיטואציות שונות שעוד לא זכיתם לראות אותם והחיבור ביניכם רק יצמח ויתחזק – בהבטחה.

היתרונות שבסדנת אלתורים

סדנת האלתורים לגיבוש הצוות תהיה מונחית על ידי השחקנים המנוסים של שלופתא, כשהתפקיד שלהם הוא לגרום לכם להשתחרר ולנסות דברים חדשים. כולם יכולים להשתתף בסדנה, אין נכון ולא נכון ואין תגובות שהן פחות טובות. המטרה היא לתת לכל המשתתפים הזדמנות להרגיש חלק מהצוות, להתנסות באלתור והכי חשוב להנות.בזמן הסדנה תוכלו להיות מעין במאים או שחקנים לרגע, ובעזרת מחשבה מהירה ליצור סיטואציות שונות ומצחיקות. ככל שהסדנה תתקדם תרגישו שאתם פתוחים לכל התרחשות, מכבדים את הרעיונות אחד את השני מבלי כל ביקורת ורק תהנו ותצחקו עד שתכאב לכם הבטן. הסדנה היא הזדמנות מצוינת לתת לכולם להיות במרכז הבמה ולגלות כישרונות חבויים.

בכירים במשרד החינוך מיימשים יחד טכניקות מקרבות מעולם האלתורו

ראשי האגפים במשרד החינוך מיישמים יחד טכניקות מעולם האלתור

אנחנו מבטיחים לכם שאת הסדנה הזאת העובדים שלכם לא ישכחו לאורך שנים והיא תהיה בטופ של הרעיונות לגיבוש הצוות.

החיבורים של העולמות השונים של כלל העובדים יצרו סצנות מעניינות, מצחיקות ומרגשות והן יוכלו להגיע לסיפורים על שהות על הירח, מחזה רומנטי עתיק ימים, ליטוף פינגווינים בקוטב הצפוני או צלילה בשקיעה עם חייזרים.

חברת ההייטק ג'י קיי 8 נהנים בסדנה של שלופתא ומעמיקים את ההיכרותת

נהנהים ומעמיקים את ההיכרות GK8 חברת

אילו סדנאות קיימות?

הסדנה המומלצות לצוות שטרם התנסה באלתור היא סדנת "כן ו...".

הסדנה מדברת על חוסר שיפוטיות ומשלבת פיתוח רעיונות בצוות.  במידה ותרצו להעמיק את ההיכרות של העובדים ושיתוף הפעולה ביניהם, ניתן להתקדם לסדנת "תקשורת אפקטיבית" וסדנת -"דמיון ויצירתיות". הסדנאות האלו מרחיבות את ארגז הכלים שלכם במסגרת האלתור, וממשיכה להעמיק את הקשרים החברתיים בעבודה.

לכל אחד מאיתנו מגיע לצאת מהשגרה באמצע יום עבודה ולהגיע לצחוק יחד עם חבריו לעבודה. מזל שקיימת האפשרות להגדיל את רשימות הרעיונות לגיבוש צוות בזכות הצוות המוכשר של שלופתא. בואו לגלות שגם אתם יכולים לצאת מהקופסה ולהיות הרבה יותר יצירתיים ממש שחשבתם.

הפעילות גורמת לעובדים להסיר מחסומים, להיפתח לאנשים שונים ולצחוק עד שכואבות הלחיים.

בסדנאות שלנו השתתפו כבר מאות אנשים שעובדים בחברות שכולנו מכירים כגון : מיקרוסופט, אמזון, פייסבוק, פאלו אלטו, אמדוקס, בנק הפועלים, תנובה, רשת מלונות הילטון, מימון ישיר, בית החולים איכילוב והרשימה עוד ארוכה.

רוצים שגם השם שלם יופיע ברשימה? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהפגיש אותנו עם הצוות שלכם – אנחנו מבטיחים שנוציא מהם את המיטב !

אם חיפשתם רעיונות לגיבוש הצוות שהעובדים שלכם יזכרו למשך שנים – כנראה שמצאתם !

מעוניינים להזמין או לשמוע עוד על הסדנה? זה פשוט מאד :) השאירו פרטים כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם!

bottom of page